Bizler Hakkında küçük bir yazı dizisi ✍️

Boyacı ustası taleplerinizi bizlere bildirebilirsiniz

Bazen olaylar öylesine bir karmaşık hal alır ki her şey sizin dışında gelişir ve sizi buna sürükler galiba biz buna kader diyoruz. Boyacılık sektörüne tesadüfler zinciri ile tanışmak durumunda kaldım. Bölgemizdeki iç karışıklıklar ve babamın iflası Tüm bunlar yaşanırken kendimi kısa bir süre içerisinde İstanbul’da buldum.! Daha iyi bir iş bulana kadar  boyacı ustasının yanına çırak olarak verildim böylelikle boya badana dünyası ile tanışmış oldum. Her ne kadar aileme okumam gerekir, okumalıyım baskılarıma rağmen ailemin maddi durumundan dolayı maalesef hiçbir zaman bu şansı değerlendirebilecek imkana sahip olamadım!

Boya badana iç dekorasyon piyasası ile tanıştım zamanlar 14 Yaşıma yeni girmiş şuanki türkçemin % 10’nu bile doğru düzgün konuşamıyor kendini ifade edemiyordum. Hayat şartları benim açımdan o kadar zor ve çekilmez aynı anda o kadar güzeldi ki, kısacası çaresizliğin vermiş olduğu baskının altında aileme bakma yükümlülükleri omzumda her geçen gün daha da ağır hissediliyordu.

Sekiz Çocuklu bir ailenin abisi olmanın vermiş olduğu sorumluluklar karşısında durmadan karda kışta durmadan çalışmak zorunda kaldım…

Gelelim konunun özetine madem ki hayat kader bize böyle bir yol çizmiş tüm isyanlarıma rağmen bir el uzanmıyor o zaman okul hayatını bir kenara bırakalım ve boyacı piyasasında en iyisi olabilmek için işin en ince ayrıntısına kadar öğrenmeliydim ve öyle de yaptım.👈

Boya departmanıyla ilgili binlerce uygulamada bulundum olayı sadece izlemek değil aynı anda idrak etmek teorideki mükemmel hızlı olabilmenin pratiğe yansıması neydi acaba buna benzer onlarca soru ve çözüm arayışı bunlar yıllar içerisinde bir şablona oturup nihayet istediğim kalıba oturta bildik..

kısacası yaptığımız iş ne olursa olsun diğerlerinden biraz farklı olmamız oldukça önem arz ediyor. Sıradanlaşmak istemiyorsanız müşterinin gözünde bir farkınızın olması gerekiyor bunun bilincinde olup ona göre hareketlerimizi adımlarımızı atmalıyız.

#boyacı ustası fiyatları
Yeni nesil boya badana sistemi ile tanışın

Örneğin, Alanya’da Sidar otelin dış cephe kaplama işlerini yapan karsan dekorasyon şirketi sahipleri mimar bu arada ilk defa bir otelin komple dekorasyon işleri ihalesini kazanan şirket asma iskelelerin ve işin yapılış şeklini tam bilmediklerinden dolayı bir bocalama içersinde saatler birbirlerini kovalayıp gidiyordu aslında bu benim için bir fırsat olmalıydı, Cesaretimi toparlayıp Mimar Salman Bey’in yanına gidip siz aslında sadece ihtiyaç duyduğunuz birkaç Çelik halat neden bunları temin etmiyorsunuz ki deyip söze başladım tabi ozamanlarda yaşım 18 civarı bir gel bakayım genç diye yanına çağırdı.

Beliki senin daha iyi bir fikrin var. İşimizi beğenmiyorsan mutlaka farklı bir düşünce içerisinde olmalısın diye gözlerimin içine baktı İnanın o an o kadar bir heyecanlıydım ki ilk defa bir mimara işin nasıl yapılacağını anlatmalıydım kalp atışlarım hızlanmış bu fırsatı mutlaka değerlendirmeliydim ve öylede yaptım!

Bunları anlatırken şöyle kendinizi 18 yaşında sizden oldukça olgun ve işin mektebini okumuş belgesini almış birisine işinizi yanlış yaptığınızı anlatıyorsunuz. Sadece iskelelerin yanlış kurulduğunu halatların bağlantısına desteğiniz var bu olmadan bu işler olmaz gibi kısa bir anlatım içerisine girdiğim de bu daha önce neden aklımıza gelmedi deyip şöyle küçük bir tebessüm yüzünde belirledi iste bu benim için ben bunu yapabilirim kendime olan güvenim yerine geldi hikayem böylelikle başladı.

Sidar otelin iç ve dış dekorasyon işleri komple 18 yaşındaki bir gence emanet edilmenin şaşkınlığı herkes tarafından dile getirildi.  Ayrıca belirlenen tarih Ve boşa giden kayıp günlerin telafisi arayışları var,  Bunu başarmak istiyorsan işte sana fırsat  dedim kendime ve yapabilirdim bu potansiyelin kendimde olduğunu biliyorum devasa otelin aşağıda resmini bırakacağım sizler için tüm iç dış komple dekorasyonu hatasız olarak teslim etme başarısını gösterdim bana güvenip hayatıma önemli bir ölçüde dokunan karsan şirketine sevgili Salman ve Salih beye teşekkürlerimi iletiyorum 👏🏻

Otel boyacı ustası
(Sidar Otel Alanya )   22 yıl önce ilk Formen görevine başladığım da tarafından teslim edilmişti.🤞

Dekoryapı ile iş ortaklığımız yaklaşık 20 yıllık  çalışma geçmişinden sonra boya badana piyasasında sorunların tümüne cevap verebilecek bir sistem olmalıydı. Bunun adına 1GÜNDE BOYA denildi, Herkes evini Kaliteli, Güvenli, Garantili bir şekilde boya badanasını yaptırmalı ve bu kesinlikle Avrupa Standartlarında olmalıydı.

Kısacası 1Günde boya hikayesi böyle başladı..Bu süre zarfında bir çok başarılı işlere imza atma başarısını gösterdik.  Boya uygulamaları departmanında Sektördeki sıkıntılara rağmen yeni nesil boyacılık sistemini başarıyla sisteme entegre edildi. 1günde boya ® kullanıma ilişkin çabalarımız sonuç verdi. İnovasyon sürecine karşı çıkan tüm firmalar çok geçmeden 1günde boya’ya geçiş yapmak zorunda kaldı.
10binlerce ailenin yanı sıra birçok ünlü sima boya hizmetini 1günde boya’dan almaktadırlar.. Bu başarı sadece şahsıma ait olmadığını belirterek bana desteklerini esirgemeyen tüm müşterilerime ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Beşiktaş belediyesi tarafından organize edilen Beşiktaş bölgesi okul boyama projesinde Belediye mimarları tarafından şimdiye dek işinde organize zamanından önce iş teslimatı ile en iyi ekip seçildik.

Beşiktaş Anadolu Meslek lisesi gibi bir yapıtı beş günde, iki eşyalı daireyi bir günde, üç eşyasız daireyi bir günde bitirme başarıları var.

Okul boyama ekibi  Nimetullah mahruki okul boyama  Cumhuriyet İlköğretim okulu boya badana   Okul boya işleri Nasıl yapılıyor

Mimar denetiminde Yüzlerce dairenin boya işlerini ekibi ile hatasız, sorunsuz bir şekilde zamanından önce teslim etme başarısını gösterdik. Eşyalı bir dairenin 1 Günde Boyanabilir teorik ve pratikte uygulanabilir olduğunu konusunda AR-GE çalışmalarımız neticesinde 1 Günde boya ® uygulaması hizmete sunuldu.

Boya kullanma gereksinime ihtiyaç duymadan zanaat icra edilebilir teorisine atıfta bulunmak amacıyla toprak ve kil malzemesinden yararlanarak eskitme gravür tekniğinde farklı bir sıva elde etmeyi başardık.boya ustamız

Elde etiğimiz dekoratif sıvanın üzerine birbirinden güzel insan figürleri ile adeta duvarlara yeniden hayat verdik. Dekor Yapı’da formen görevini bıraktıktan sonra 1 günde boya ® nın tüm Türkiye’ye yayılması için elimden gelen tüm çabaları sürdürmekteyim.

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp