bahçeşehir boya Badana

Ortaköy semtinde bulunan deneyimli işin ehli boyacı ekiplerimizden iyi kalitede ev boyama hizmeti alabilirsiniz 🎨🤞

1günde boya ® olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı güvenli boya badananın sırları var mı, nasıl tatbik edilir?
Pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.?
Tüm bu sorulara cevap olarak;
Tarafımızdan yapılan dekorasyon çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız tıklayın.. 

Bilgi paylaşımı sadece bizleri takip eden Müşterilerimiz için değil, Değerli ustalar sizlerde Yapmış olduklarımız uygulamaları takip ederek daha kaliteli iyi işlerde bulunabilir, Müşteri portföyünüzü genişletebiliriz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir.
Profesyonel Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..
1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız
Kısacası klasik boya badanayı unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın 🤝 İdaa ediyorum seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz 🤞🤗
Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz.

#beşiktaş garantili kaliteli boya firması
Beşiktaş‘ta güvenli kaliteli boyacı ekibi için bizleri tercih edebilirsiniz..

Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil bir Odanı 390 TL’den boyat kampanyaları devam ediyor. 
Bizlere duyulan güveni boşa çıkartmamak için elimizden gelenin en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Beşiktaş Ortaköy boya badana ustası olarak 20 yılı aşkın süredir Beşiktaş’ta boya badana hizmeti vermekteyiz. Evlerinizde Uzun süreli zahmetli ve sıkıntılı bir boya sürecini istemiyorsanız, 1günde hizmeti tam size göre diyebilirim. Kaliteli, hızlı ve garantili uygulamalarımız ile dairelerinizi en kısa sürede teslim alabileceksiniz

Siyah ve beyazı birbirine karıştırarak standart gri elde edemezsiniz:

Ev Boyama sırasında, Elimizdeki beyaz boyaya birkaç damla siyah atarak gri elde edeceğimizi düşünüyoruz. Lakin bir çok usta bu hataya düşmekten ve siyah beyazın birbirine karıştırdığınızda ortaya çıkacak olan renk mavimsi gri olacaktır. Bu soruna çözüm olarak beyazın içine atacağımız 1-2 damla siyah ile beraber yardımcı renkler olarak oksit sarı ile rengi yumuş atabiliriz bunun yanı sıra az Miktarda kırmızı ile rengin mavimsi bir ton oluşmasının önüne geçeriz.

Boyayı tümüyle karıştırmadan önce küçük bir kabin içerisine az bir miktarda beyaz boya aktarıp bu işlemi yapmayı unutmayın. Elimizdeki tüm boya ile renklendirme yaptıktan sonra olabilecek bir aksilik karşısında tüm boyayı heba etmiş oluruz bunu istemeyiz değil mi ?

#beşiktaş'ta En iyi kalitede boyacı ustası
#Beşiktaş Semtinde en iyi boyacı ekibi İle çalışmak istermisiniz ?

Boyayı duvarın belirli bir yerlerine küçük bir fırça da rulo yardımıyla yayalım boya kurumadan önce bir ton açık olur. Unutmayın Duvarda kuruyan boyalar içindeki su miktarının atığı için 1-2 ton koyulaşıyorlar. Buna örnek olarak Elbisemize yani kumaşa bir su döküldüğünde rengim koyulaştığını görürsünüz buradaki mantıktan hareket edebilirsiniz.

Boya inceltme oranları:

Rengimizi ayarladık sıra geldi elimizdeki boya inceltme oranlarına. Eskiden yani bahsettiğimiz şey 20 sene önce boyalar içerdiği yüksek kalsit oranından dolayı üçte bir oranında inceltme gereği duyulurdu. Kalsit malzemesi kireç taşından elde edildiğinden dolayıYoğun ve ağır bir malzemedir. Bu günlerde bu malzemeye ihtiyaç duyulmuyor. Tabi merdivenaltı ucuz malzeme öğretebilmemiz için tekrardan kalsitten üretim yapmanız gerekiyor.

Tüm yazılarımızda dekor yapı olarak bundan bahsediyoruz ve diyoruz ki ucuz malzeme yönelmeyin bu size pahalıya patlar. Buna neden olan boya döküntüleri yüzeyde çamur gibi birsey topaklaşan boyalar İlerki zamanlarda pul pul dökülen yüzeylere neden olan ucuz malzeme ta kendisidir.
Kaliteli bir boya elde edebilmeniz için mutlaka içeriği yüksek oranda titan talk alüminyum silikat birleşiminden elde edilmesi gerekir. Bu bahsettiklerim sadece toz grubuDiğer akışkan sıvı maddelere girmiyorum bile gelelim inceltme oranlarına, kaliteli boyanın inceltme oranı %10’u geçmemeli. Bir boyayı Çubuklu ile yukarıya kaldırdığımızda kıvamlı akışkan görünümde olmalıdır.

İstanbul boyacı Ustası
#Bir günde boya ekipleriyle kaliteli güvenli hizmet alabilirsiniz..

Boyama işlemine Tavanlardan başlayın:

Dairenizin boya işlemlerine mutlaka tavan ve kartonpiyerlerden başlayın bunu niye yapıyoruz. Boya işlemlerine tavan yerine duvarlarda başlamış olursak tavanlardan Sıçrayabilecek boya dökülmelerine maruz kalmış oluruz. Önceliğimiz tavan ve kartonpiyerler olsun.

Bu işlemlerden sonra duvar boyasına rahatlıkla geçmiş oluruz. Duvarlarda kullanabileceğiniz boyayı ilk etapta yarı yarıya bölün boyanın bir kısmını sonra ya bırakmayı unutmayın. Tüm boyayı bir anda inceltilmiş olursanız boyanızın inceltmesinde sorun yaşadığınız anda elinizde boya kalmamış olur. Şimdilik sizlere kolay gelsin diliyorum.
Tüm bu işlemler bana göre değil ben boyacı firması ile anlaşma gibi bir düşünceniz olursa 1 günde boya hizmetleri her zaman sizler için dört ekip 20 personel hazırda bulundurıyor bilgisini paylaşmadan geçmeyeyim.

#Ataşehir my towerland kaliteli boya Badana

ev boyama hizmeti

Bizlere 0532 626 13 88 nolu hattan ayrıca www.1 gündeboya.com.tr web adresimizden sosyal medya hesaplarımızdan Instagram, Twitter, WhatsApp Facebook hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp